Τρίτη 23 Οκτωβρίου 2018

θεατρα για ενοικιαση

Η ομάδα του Μιλγουόκι δεν ξεκίνησε καλά το ματς αλλά γύρισε από το -16 (28-44) στα μέσα της δεύτερης περιόδου. Με ένα ακόμη σερί 11-0 μείωσε σε 64-69 και μπόρεσε να μείνει κοντά στο σκορ έως το τέλος του αγώνα και να πάει στην παράταση με 102-102, καθώς ο Τόμας αστόχησε σε τρίποντο. Στο έξτρα πεντάλεπτο όμως οι Σέλτικς με δύο σερί τρίποντα πήραν σημαντικό προβάδισμα και τελικά έφτασαν στην νίκη.

2017 01 29T041920Z 1062510360 NOCID RTRMADP 3 NBA BOSTON CELTICS AT MILWAUKEE BUCKS
(Προσπάθεια του Αντετοκούνμπο απέναντι σε όλους τους Σέλτικς - Πηγή: Reuters / Benny Sieu-USA TODAY Sports)

συνεχως αρχαια

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο σε 45 λεπτά είχε 21 πόντους (8/16 2π., 2/3 3π., 3/4 β.) , 6 ριμπάουντ, 6 ασίστ,1 κόψιμο και 2 λάθη και ήταν ο καλύτερος των Μπακς, ενώ double double έκανε και ο Μονρό (14π., 13 ρ.). Ο Αϊζάια Τόμας ήταν από την άλλη πλευρά εξαιρετικός με 37 πόντους (6/11 3π.). και 8 ασίστ.

αμορτισερ αυτοκινητων πειραιας

The best from Giannis​ as he helps force OT and finishes with 21 points, 6 rebs, 6 assists and a block against the Celtics​!!#OwnTheFuture pic.twitter.com/uI6x2xB9Y4